FINANČNÍ ANALYTIK – JUNIOR (OD 30 000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Jsi učenlivý typ člověka a máš dobré analytické schopnosti? Jsi absolventem ekonomického oboru a tvoje práce je vždy pečlivě odvedená? Chceš být součástí týmu, který analýzu provádí „trochu jinak“? Říkáš si, že takhle příležitost by mohla nastartovat tvoji kariéru? Taky si to myslím!

Pracovní náplň

  • Tvorba finančních analýz
  • Administrativní podpora finančního oddělení
  • Podílení se na implementaci informačního systému
  • Mapování a vyhodnocování cash flow společnosti
  • Zpracování reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oblasti controllingu min. 1 rok
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office na výborné úrovni (především Excel)
  • Analytické myšlení a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Možnost zvýhodněných jazykových kurzů
  • Multisport kartu pro nadšené sportovce
  • Ubytování za zvýhodněnou cenu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Praha