MANAŽER INVESTIČNÍHO ROZVOJE

Neaktivní nabídka

35000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Hledáte zajímavou práci, ve které se budete moci rozvíjet a zároveň Vás bude bavit? Domluvíte se Anglicky? Staňte se naším: MANAŽEREM INVESTIČNÍHO ROZVOJE!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení investičních projektů
  • příprava technického řešení a technické dokumentace
  • koordinace a technický dozor veškerých prací spojených s projektem
  • dodržování finančního a časového harmonogramu
  • předávání dokončených projektů do provozu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojního nebo stavebního zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • základní zkušenosti s řízením investičních projektů
  • znalost SAP nebo Autodesk BIM velkou výhodou

Co nabízíme?

  • samostatnou a rozmanitou práci
  • práci v stabilní a silné firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • podrobné zaškolení
  • příspěvek na stravování
  • aktivity podporující zdraví a osobní rozvoj
  • společenské aktivity

    Místo výkonu práce: okres Šumperk