SERVISNÍ TECHNIK – VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

Jste manuálně zruční? Rádi cestujete a chcete zdokonalit cizí jazyk? Chcete pracovat v mezinárodní firmě výrobního charakteru? Pak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň

  • montáž a servis brousících CNC strojů u klienta
  • reporty obchodnímu oddělení
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • úplné střední odborné vzdělání – elektrotechnický obor
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • ochotu cestovat k zahraničním klientům
  • aktivního řidiče (průkaz skupiny B)
  • časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC (MS Office)

Co nabízíme?

  • práci pro absolventy
  • práci ve firmě využívající moderní technologie
  • možnost poznat celý svět a ovládnout cizí jazyk
  • různorodou pracovní náplň s možností karierního růstu
  • odborné vzdělávání v rámci firemních programů
  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • dovolenou navíc

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj