OBCHODNÍ REFERENT

Neaktivní nabídka

18000 - 19000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Jste technicky zaměření a máte zkušenosti z oblasti prodeje technických produktů? Jste komunikativní a dobře se domluvíte anglicky? Umíte rychle reagovat na vzniklé situace a jste týmoví hráči? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná výrobní společnost hledá posilu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT (19 000 Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními zákazníky (telefonicky a emailem)
  • evidence a zpracování objednávek, správa související administrativy
  • poskytování administrativní podpory obchodnímu oddělení
  • zpracování podkladů, zajištění přepravy objednávek
  • úzká spolupráce s kolegy z provozu

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prodejem technického produktu
  • znalost prostředí výrobní společnosti
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • samostatnost, týmového ducha, flexibilitu a komunikativnost
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • práci na HPP s možností nástupu ihned
  • firemní akce, odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování a na sport
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres: Příbram