VEDOUCÍ NÁKUPU - POTRAVINÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Můžete se pochlubit zkušenostmi z nákupu v oboru potravinářství? Máte manažerské zkušenosti a chuť pustit se do něčeho nového? Velmi dobře komunikuje anglicky či německy a hledáte aktivní uplatnění jazyka ve své práci? Hledáte příjemné zázemí a tým profesionálů? Pokud ano, potom pro Vás máme velmi zajímavou pracovní příležitost, využijte ji! Do týmu hledáme aktivního a zkušeného parťáka/parťačku na pozici: VEDOUCÍ NÁKUPU - POTRAVINÁŘSTVÍ (40-50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nákup surovin a obalového materiálu
  • vedení týmu podřízených pracovníků
  • zajištění provozu skladů a logistiky, přehled o stavu zásob
  • účast na veletrzích, sledování nových trendů
  • úzká spolupráce a komunikace se zahraniční pobočkou

Co požadujeme?

  • víceletou praxi z oblasti nákupu v potravinářství
  • zkušenosti s vedením podřízených pracovníků
  • angličtinu nebo němčinu na pokročilé komunikativní úrovni PODMÍNKOU
  • znalost skladového hospodářství a zkušenosti s logistikou
  • komunikativnost, vyjednávací schopnosti a proaktivitu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v zaběhlém týmu úspěšné společnosti
  • ohodnocení odpovídající zkušenostem + bonusy
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj