TEST ENGINEER

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Je pro Vás důležité, aby Vaše práce měla smysl? Máte zkušenosti s automobilovou technikou? Nebojíte se komunikace v cizím jazyce a rád byste spolupracoval na mezinárodních projektech? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou bezpečnostních systémů pro světové automobilové společnosti hledá do svého týmu posilu na pozici: TEST ENGINEER (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj elektrické části bezpečnostních systémů
  • Analýzy a zpracování dokumentace vývojových zkoušek
  • Testování systému v zákaznických projektech
  • Spolupráce a technická podpora u vývoje SW a HW nástrojů
  • Spolupráce se zahraničním vývojovým týmem
  • Zefektivnění a plánování výrobního procesu

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru (elektronika, strojní inženýrství)
  • Znalost elektroniky, programování, měřících a řídících systému
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka, německý jazyk – výhodou
  • Zkušenosti s testováním v automobilovém průmyslu – výhodou
  • Samostatnost, analytické myšlení a proaktivitu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Moderní prostředí mezinárodní společnosti
  • Možnost využití firemního lékaře a rehabilitací
  • Příspěvky na pojištění, sport a kulturu
  • Možnost stravování na pracovišti
  • Týmovou a přátelskou atmosféru na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.