VÝVOJOVÝ TEST INŽENÝR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte vysokoškolské vzdělání v technickém zaměření a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Hledáte zaměstnání, kde budete mít možnost kreativní a týmové spolupráce na projektech v automobilovém průmyslu? Rád byste pracoval v mezinárodní společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou bezpečnostních systémů pro světové automobilové společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis. Mezinárodní společnost, která se stará o Vaši bezpečnost na cestách, hledá kolegu na pozici: VÝVOJOVÝ TEST INŽENÝR (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování a vývoj bezpečnostních systémů a komponentů
  • Analýza výsledků a zpracování příslušné dokumentace
  • Možnost testování systému v zákaznických projektech
  • Občasná spolupráce s vývojovými kolegy ze zahraničí
  • Zefektivnění a uvolnění výrobního procesu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka, německý jazyk – výhodou
  • Znalost elektroniky, programování, měřících a řídících systému
  • Zkušenosti s testováním v automobilovém průmyslu – výhodou
  • Komunikativnost, spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na sport, kulturu a rehabilitace
  • Možnost profesního a osobnostního růstu
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Týmovou práci v moderním prostředí

  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.