TECHNIK BOZP A PO

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Pohybujete se v oblasti bezpečnosti práce a domluvíte se dobře anglicky? Chcete pracovat pro stabilní společnost nabízející zajímavé benefity a odpovídající platové ohodnocení? Výborně, zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: TECHNIK BOZP A PO (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vstupní a preventivní školení zaměstnanců na BOZP a PO
  • nastavování bezpečnostních předpisů a kontrola jejich dodržování
  • zodpovědnost za související evidenci a agendu
  • komunikace s kolegy z jiných oddělení
  • zajišťování auditů a vedení dokumentace ke kontrolám

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • certifikaci v oblasti BOZP, PO
  • nutná zkušenost na obdobné pozici
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost a odpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost odborných kurzů

    místo výkonu práce: Jindřichův Hradec