ELEKTROINŽENÝR - CESTOVÁNÍ

Jste vystudovaný/á v elektrotechnickém směru? Čerstvý absolvent vysoké školy, nebo již ostřílený/á v oboru s chutí cestovat po světě? Máme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat pro inovativní společnost v oblasti automotive! ELEKTROINŽENÝR - CESTOVÁNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Převzetí projektu a zprovoznění zkušebních zařízení
  • Komunikace se zákazníkem
  • Zajištění návrhů pro technické postupy
  • Výjezdy do zahraničí a elektroinstalace zařízení přímo u zákazníka
  • Spolupráce se servisními skupinami
  • Podílení se na vývoji zařízení

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnické, nebo praxi v oboru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s elektrickými pohony, elektronickými měřícími systémy
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Zajímavou práci, která není stereotypní
  • Cestování v rámci zaměstnání
  • Možnost být součástí mezinárodního týmu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvky na dopravu
  • Poukazy na volnočasové aktivity

  • Lokalita: Olomoucko