HR CONSULTANT PRO IT

Neaktivní nabídka

23000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

V IT funguje headhunting a ne recruiting. Jde o aktivní vyhledávání vhodných specialistů a ne o odpovídání na inzeráty. Jde o pochopení firmy, pozice i kandidáta. Od tebe čekáme výsledky – reálné nástupy a dlouhodobě spokojené kandidáty. Práce není jednoduchá, ale my ti k tomu dáme všechny nástroje i know-how. Jdeš do toho se mnou? Pošli své CV.

Pracovní náplň

  • Budeš aktivně hledat vhodné ajťáky do našich smluvených firem.
  • Ajťáci si rádi vybírají, takže je třeba s nimi navázat kontakt, pochopit jejich potřeby a na základě toho jim nabídnout to nejlepší, co naše agentura nabízí.
  • Poté jim přestavíš jejich nový „dream job“ a patřičně je k němu namotivuješ (respektive představíš v čem je pozice „dream job“).
  • Jak se shodnete, tak kandidáta představíš společnosti.
  • S kandidátem jsi pořád v kontaktu, voláš mu a pečuješ o jeho emoce. A stejně tak i hlídáš emoce pohovorujících.
  • Pokud se všichni shodnou, tak můžeš slavit úspěch.
  • U všeho se raduješ a zapisuješ vše (průběžně) do interního systému.

Co požadujeme?

  • Aktivitu v hledání, telefonování i přístupu k různým způsobům práce.
  • Sebeorganizaci, protože budeš pracovat na více projektech.
  • Angličtinu pro občasné mluvení i psaní.
  • Radost z práce, výsledků i ze všech ajtáků.
  • Alespoň maturitu.
  • Obchodního ducha i zkušenosti s vedením obchodního jednání se hodí.

Co nabízíme?

  • Nejúžasnější práci – jak jinak
  • Umíme chválit i penězi, protože výsledky máme rádi.
  • Benefitní soutěže -> např. o krásnou dovolenou
  • Stravenky, protože chodíme na společné obědy.
  • Když ti není hej, tak můžeš občas zůstat doma.
  • Stůl, židli, notebook, mobil a to v centru Brna (dole na Orlí – palác Magnum).
  • Ano, tykáme si – všichni.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.