QUALITY PROCESS MANAGER

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Rád by jsi rozvinul své zkušenosti v oblasti Lean Managmentu? Vždy jsi pro ostatní okolo sebe oporou? Rád cestuješ? Rozhoduješ se sám za sebe, ale komunikace s ostatními kolegy Ti není cizí? Hledáme šikovného a pracovitého kolegu do zajímavé a ambiciózní společnosti, která se zabývá potravinářskou výrobou a to na pozici: QUALITY PROCESS MANAGER (55 – 65.000 Kč

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových možností ke zlepšení nastavených procesů
  • Nastavení, úprava a dodržování interních procesů ve výrobě
  • Úzká kooperace se zahraničními kolegy
  • Spolupráce na projektech ve štíhlé výrobě
  • Podpora napříč odděleními k dosažení efektivní výroby

Co požadujeme?

  • Ukončenou VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s Lean managmentem
  • Certifikát Six Sigma – Green belt
  • Komunikativnost a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na kulturu/sport/zdraví

  • Místo výkonu práce: Nový Jičín