„NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN“

Hledáme vhodné kandidáty pro zákaznický servis! Domluvíte se německy a trochu i anglicky? Jste komunikativní a práce s počítačem je pro vás samozřejmost? Pak jste to vy, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis! „NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN“

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • „styčný důstojník“ pro přidělené klienty
  • vyřizování veškerých zákaznických požadavků
  • denní komunikace v cizím jazyce
  • kompletní administrativa procesů zákaznického servisu
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikativní znalost německého i anglického jazyka
  • uživatelskou znalost MS Office
  • dobré vyjadřovací schopnosti, se špetkou asertivity

Co nabízíme?

  • intenzivní využití cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • práci absolventům

  • místo výkonu práce: Nýřany