ODBORNÝ PRACOVNÍK EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte obchodního ducha, jste spolehlivým článkem a sršíte zodpovědností? Umíte logicky uvažovat a jste komunikativní? Chcete se aktivně podílet na rozvoji české společnosti zabývající se výrobou vodovodních baterií a koupelnových doplňků? Pak hledáme právě Vás. Jednička na českém trhu ve svém oboru hledá nového kolegu jako posilu v rámci rozvoje společnosti na pozici ODBORNÝ PRACOVNÍK EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ (okolo 25000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • každodenní komunikace s kolegy působícími v zahraničí
  • komunikace s odběrateli a řešení jejich požadavků
  • zabezpečení nabídek a řešení poptávek od zákazníků
  • zabezpečení dopravy pro klienty včetně cel
  • vyhotovení faktur a vše s tím spojené
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničním trhu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ekonomie, zahraniční obchod)
  • praxi na obchodním oddělení a logistice výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni B1 podmínkou (komunikace prostřednictvím e-mailu,
    telefonu)
  • německý jazyk a ruský jazyk - výhodou
  • znalost Microsoft Office - podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • komunikační dovednosti, analytické myšlení a logické uvažování

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí
  • moderní kanceláře s příjemnými kolegy
  • každodenní využití cizího jazyka
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • využití široké škály firemních benefitů
  • příspěvek na stravování
  • 13.a 14. plat
  • místo výkonu práce: Brno