SENIOR JAVA DEVELOPER (70 – 100 000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Myslíte si, že vývoj v bankovním sektoru je nuda? Omyl! Staňte se součástí průkopnického řešení, kdy pomocí našeho softwaru dokážeme vytvořit jak úplně novu virtuální banku, tak zajistit kompletní work flow tradičních bank. Hledáme zkušenou posilu s technologickým nadhledem, selským rozumem, která má za sebou již výsledky a mají chuť objevovat stále něco nového. Pokud Vám to zní zajímavě – připojte se!

Pracovní náplň

  • Vývoj nových funkcionalit vlastního produktu
  • Podíl na vývoji interního frameworku a platformy
  • Definice a redesign současného řešení
  • Spolupráce s analytiky, programátory (Java a Oracle DB)

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenosti s Java EE vývojem
  • Zkušenost s různými frameworky (znalost jejich silných a slabých stránek)
  • Výhodou znalost s databázemi od Oracle
  • Přesah do front-end technologií
  • Zkušenost z projektů vícevrstvých aplikací

Co nabízíme?

  • Účast na jedinečném a vlastním SW produktu
  • Kariérní růst, investice do vzdělání, včetně jazykového
  • Super partu lidí v příjemných firemních prostorách
  • Uplatnění Vašich názorů a myšlenek
  • Sick days, životní i penzijní připojištění, Multisport, stravenky

  • Místo práce: Praha