SPECIALISTA POHLEDÁVEK s FJ a AJ

Máte praxi ve finančním sektoru nebo účetnictví. Komunikujete francouzsky a anglicky? Chcete své zkušenosti dále rozvíjet a kariérně růst? Pokud ano, tak hledáme právě Vás do našeho týmu! Obsazujeme pozici SPECIALISTA POHLEDÁVEK s FJ a AJ!!

Pracovní náplň

  • Sledování pohledávek a kreditních limitů
  • Nastavování kreditních limitů
  • Uvolňování pohledávek
  • Zajišťování kreditních podmínek
  • Aktivní komunikace s klienty
  • Kontrola plateb
  • Řešení reklamací
  • Poskytování reportů

Co požadujeme?

  • Francouzský jazyk na pokročilé úrovni
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oboru financí, účetnictví nebo Customer Service
  • Znalost MS Excel podmínkou – denní využití
  • Důslednost
  • Velmi dobrou pozornost – práce s velkým objemem dat

Co nabízíme?

  • Roční odměny, bonusy
  • Jazykové a vzdělávací kurzy zdarma
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost získání slevy na různé výrobky, výhodné mobilní tarify
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Praha 5