VEDOUCÍ PROJEKTŮ

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Do mezinárodní výrobní firmy hledáme profíka, který už má za sebou nějaké výrobní projekty, má zkušenosti se zlepšováním výroby a myslí si, že má co předávat dál.

Pracovní náplň

  • Vedení projektu a uvedení nových produktů do výroby
  • Kontrola veškerých nákladů na daném projektu
  • Koordinace činností při převozu linek
  • Technická a organizační podpora výroby
  • Návrhy optimalizace procesů ve výrobě

Co požadujeme?

  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v automotive bude výhodou
  • Znalost systémů zlepšování výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění

    Lokalita: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.