PROJECT ENGINEER V AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Zajímáte se o oblast automotive? Dokážete udržet kontrolu nad projektem a dotahujete věci do konce? Zvládáte bez problému angličtinu nebo němčinu? V rámci rozšíření týmu hledáme nového parťáka do našeho projektového oddělení.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Dohled nad průběhem projektu
  • Zavádění nových produktů a technologií do výroby
  • Nové nápady na zlepšení uspořádání výrobní linky
  • Řízení technické a investiční části projektů
  • Udržování pořádku v technické dokumentaci

Co požadujeme?

  • Nejlépe VŠ technického směru, ale zkušenosti přemůžou všechny tituly
  • AJ/NJ na pokročilé úrovni, musíte se umět se všemi domluvit
  • Orientace v procesech zlepšování a řízení projektů
  • Praxe ve automobilové výrobní společnosti výhodou

Co nabízíme?

  • Za dobrou práci, dobrou mzdu (záleží na zkušenostech a schopnostech)
  • Standardem je pružná pracovní doba
  • Týden volna za sluníčkem či za horami navíc
  • Různé zaměstnanecké příspěvky, které ulehčí vaší peněžence

    Sejdeme se v Ústí nad Labem