SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte práci na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA STROJŮ? Jste technicky zdatný, samostatný a pečlivý? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost, která se zabývá prodejem výrobních strojů, hledá nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ

Pracovní náplň

  • servisní a diagnostická činnost zaměřená na výrobní stroje
  • komunikace s dodavateli
  • spolupráce s centrálou v Brně
  • cestování po regionu Čech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru – elektro, strojírenství
  • praxi v servisní činnosti výrobních strojů
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)
  • časovou flexibilitu, samostatnost, preciznost

Co nabízíme?

  • služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • home office
  • zaškolení
  • možnost práce s kvalitní a moderní technologií
  • zázemí společnosti s dlouholetou tradicí