TECHNICKÝ PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste technicky založený? Dorozumíte se v anglickém jazyce? Jste komunikativní a pečlivý? Uvažujete nyní o profesní změně? Pak jste pro nás ideální kandidát! Stabilní obchodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními dodavateli v AJ
  • vystavení nabídek pro zákazníky a obchodní zástupce
  • překlady technických listů, katalogů, etiket, reklamních materiálů apod.
  • tlumočení školení a obchodních jednání
  • tvorba analýz, reportů a statistik

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi z obdobné pozice
  • výbornou úroveň anglického jazyka
  • technického a kreativního ducha
  • nadstandartní znalost práce na PC (Excel, Microsoft Word, Power Point, Outlook)
  • komunikativnost a odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • navýšení mzdy po 3 měsících
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost profesního postupu na manažerskou funkci
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • sick days
  • spoustu dalších benefitů dle dohody

  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.