MISTR VÝROBNÍ LINKY S POLSKÝM JAZYKEM

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Jste rodilý Polák, ale žijete dlouhodobě v České republice? Chcete používat svůj mateřský jazyk v práci a pracovat se svými krajany? Máte technické zaměření a chcete se uplatnit na vedoucí pozici, ač v nepřetržitém provozu? Ozvěte se! Mezinárodní výrobní společnost, hledá posilu na pozici: MISTR VÝROBNÍ LINKY S POLSKÝM JAZYKEM

Pracovní náplň

  • Organizace práce výrobní směny
  • Zodpovědnost za své podřízené
  • Bezproblémový chod linek
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Komunikativní znalost polštiny a češtiny – PODMÍNKOU
  • Trvalý pobyt na území České republiky
  • Technické zaměření, schopnost vést kolektiv, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Dopravu z okolních měst
  • 6 dní dovolené navíc
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Příplatky za nepřetržitý provoz

  • Místo výkonu práce: okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.