VEDOUCÍ SMĚNY S POLŠTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Chcete vést tým pracovníků na výrobní lince? Nevadí Vám práce s cizinci? Mluvíte plynule polsky, ale ovládáte i češtinu? Hledáte práci v mezinárodní firmě a nelimituje Vás nepřetržitý provoz? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v okrese Semily, přijme do svých řad posilu na pozici: VEDOUCÍ SMĚNY S POLŠTINOU

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod výrobní linky
  • Organizace celého výrobního procesu
  • Vedení podřízených
  • Spolupráce s technologií

Co požadujeme?

  • Alespoň výuční list /v technickém zaměření je to výhodou/
  • Komunikativní znalost polštiny – denní využití, komunikace s cizinci
  • Komunikativní znalost češtiny
  • Trvalý pobyt na území České republiky
  • Technickou zdatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Svozové autobusy
  • 26 dní dovolené
  • Roční prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotace na masáže či rehabilitace

  • Místo výkonu práce: okres Semily