VEDOUCÍ KVALITY V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

Pracujete v oblasti Kvality již nějakou dobu a máte zkušenosti z vedoucí pozice? Jste zvyklý na strojírenské prostředí typu automotive? Komunikujete dobře anglicky? Tak to pro Vás máme níže zajímavou pracovní nabídku! Zavedená mezinárodní společnost právě obsazuje pracovní místo: VEDOUCÍ KVALITY V AUTOMOTIVE (od 65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za chod celého oddělení kvality
  • Koordinace pracovního týmu kvality
  • Odpovědnost za plánování a posouzení auditů
  • Zavádění nových metod a nástrojů kvality
  • Udržování stávajících systémů kvality
  • Spolupráce se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání (strojírenství)
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Praxi v oblasti vedení pracovníků
  • Pokročilou znalost angličtiny
  • Zkušenosti s normami kvality a IMS systémem
  • Proaktivitu, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní auto
  • Finanční benefity
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Možnost seberealizace

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.