QUALITY MANAGER (od 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste v oblasti Kvality jako ryba ve vodě? Chcete svou praxi dále rozvíjet v silné mezinárodní společnosti? Jste vůdčí typ a máte zkušenosti s vedením týmu? Výborně! Čtěte dál, máme práci přímo Vás. Nadnárodní společnost právě obsazuje pozici: QUALITY MANAGER (od 70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení provozu oddělení kvality
  • Kooperace na nových projektech
  • Udržování a rozvoj systémů kvality
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Motivování a hodnocení pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Odpovídající praxi a zkušenosti v oboru Kvality
  • Zkušenosti s vedením kolektivu/týmu podmínkou
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost norem ISO 16949, 14001, 18001
  • Pracovní nasazení, ochotu řešit problémy

Co nabízíme?

  • zajímavou pracovní náplň a práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • Finanční bonusy a prémie
  • Jazykové vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko