REFERENT KVALITY s AJ okr. Mělník

Neaktivní nabídka

25000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Rádi byste pracovali v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Baví Vás administrativa a práce s daty a čísly? Domluvíte se anglicky se zahraničními zákazníky? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici: REFERENT KVALITY s AJ okr. Mělník (25-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování a zaznamenávání výsledků měření do PC
  • příprava PPAP dokumentace a vzorkování pro zákazníka
  • vedení APQP procesů
  • přímá spolupráce na launche produktu
  • komunikace se zákazníky v AJ
  • spolupráce s odděleními napříč společností
  • vyřizování případných reklamací
  • tvorba pravidelných reportů
  • zlepšování systému řízení jakosti včetně systémové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni (denní využití)
  • zkušenosti na obdobné pozici z automotive výhodou
  • MS Office – uživatelská znalost
  • znalost PPAP a nástrojů kvality výhodou
  • komunikativnost, pečlivost a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusový systém
  • mobilní telefon i pro osobní účely
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Mělník
  • možnost nástupu: IHNED, nebo dle domluvy