PRODUCT ENGINEER - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s řízením nových projektů v automotive nebo výrobní společnosti? Je Vaší silnou stránkou komunikace v angličtině? Pak právě pozice PRODUCT ENGINEER - AUTOMOTIVE je přímo pro Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní kontakt s klíčovými zákazníky společnosti
  • řešení nových projektů a jejich specifikace
  • nastavování interní spolupráce v rámci projektového týmu– obchodní úsek, oddělení kvality, výroba, expedice atd.
  • koordinace práce a kontrola plnění projektového týmu
  • zodpovědnost za dodržení dohodnutých termínů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • znalost anglického jazyka na min. středně pokročilé úrovni – denní využívání
  • zkušenosti s koordinací nových projektů
  • orientaci na detail a dodržování stanovených termínů
  • technické myšlení, pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • možnost získat příspěvek na ubytování
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • propracovaný systém vzdělávání / školení
  • 25 dní dovolené
  • stravenky zdarma

  • místo výkonu práce: Horšovský Týn