KONSTRUKTÉR - PŘÍSPĚVEK NA RELOKACI

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Domluvíte se anglicky? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte kontaktovat! Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR - PŘÍSPĚVEK NA RELOKACI

Pracovní náplň

  • Návrh produktů dle požadavků klienta
  • Dodržování technických parametrů
  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost programů Pro Engineer, Inventor nebo Catia
  • Praxi s konstrukcí
  • Komunikativní angličtinu

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost kariérního růstu
  • Relokační příspěvek

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj - okolí Hodonína