PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR SUPPLY CHAIN PRO CEE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s dodavatelský řetězcem a domluvíte se bez problému anglicky? Chcete být součástí mezinárodního týmu a podílet se na zajímavých projektech SCM v rámci střední a východní Evropy? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Nadnárodní společnost, poskytovatel tiskového řešení hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR SUPPLY CHAIN PRO CEE (40 000 - 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora celoevropského řízení SCM
  • plánování a koordinace projektů v regionu střední a východní Evropy
  • podílení se na nastavování a optimalizaci procesů
  • tvorba forecastů, vytváření analýz, tvorba nápravných opatření
  • plánování logistiky SCM, výběr vhodných dodavatelů
  • spolupráce s oddělením logistiky v jednotlivých zemích CEE
  • služební cesty v rámci střední a východní Evropy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • zkušenosti se Supply Chain a projektovým managementem
  • výbornou znalos MS Excel a MS PowerPoint
  • znalost MS Dynamics NAV ERP - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • rozmanitá práce v mezinárodním týmu
  • roční bonusy, prémie
  • dovolená navíc
  • 2 dny zdravotního volna
  • stravenky
  • firemní telefon, notebook
  • místo pracoviště: Brno