TECHNICKO - OBCHODNÍ REFERENT

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste samostatný člověk s technickým myšlením a rád komunikujete v angličtině? Máte kreativního ducha? Jestli ano, neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Významná obchodní společnost prodávající kvalitní produkty pro opravy a údržbu, půmyslovým klientům a autoservisům hledá kandidáta na pozici: TECHNICKO - OBCHODNÍ REFERENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • mailová, telefonická komunikace v AJ
  • správa webu a sociálních sítí
  • překlady dokumentů a tlumočení školení
  • vytváření reportů, analýz a statistik pro management
  • technická podpora zákazníků a obchodních zástupců

Co požadujeme?

  • SŠ technické vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • anglický jazyk na výborné úrovni slovem i písmem
  • technické myšlení
  • nadstandartní znalost MS Office
  • samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon - i pro soukromé účely
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • profesní růst
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • sick days
  • další benefity dle dohody
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: okres Břeclav