TECHNOLOG ELEKTRA – JUNIOR

Jste absolventem elektrotechnické školy a máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb.? Jste učenlivý a chcete se stát členem projektového týmu? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní společnost sídlící v Praze hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG ELEKTRA – JUNIOR

Pracovní náplň

  • Příprava technologických postupů k zadaným projektům
  • Projekty zaměřené VN/NN
  • Příprava podkladů k realizaci projektů
  • Podpora při zpracování cenových nabídek
  • Kontrola dodržování technologických postupů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. min. §6
  • Zkušenosti s projekty VN/NN – výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Samostatnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí u nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.