PROCESS TECHNOLOGIST - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti jako technolog či procesní inženýr v automotive? Rád vymýšlíte zlepšováky a máte plnou hlavu nápadů? Nevadí Vám občasné cestování a nebojíte se použít angličtinu či němčinu? Pak jste právě VY tím vhodným kandidátem! Mezinárodní automotive společnost hledá posilu do svého manufacturing týmu na pozici: PROCESS TECHNOLOGIST - AUTOMOTIVE (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce s projektovými týmy v oblasti efektivity výroby
  • Řešení problémů ve výrobě a aplikace nápravných opatření
  • Nastavování pracovních parametrů výroby
  • Vyřizování objednávek nových zařízení, reklamace
  • Zpracování reportů a výrobní dokumentace
  • Řešení projektů Six Sigma, zavádění změn v sérii

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru - strojírenství
  • Anglický/německý jazyk - komunikativní
  • Praxe v automotive na pozici technologa/procesního inženýra - výhodou
  • Výborná orientace v technické dokumentaci a SAP
  • Znalost LEAN, 5S, FMEA, APQP, Six Sigma - výhodou
  • Komunikativnost, zapálení pro věc, odpovědnost

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5h
  • Adaptační plán a přidělení mentora
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora vzdělávání, školení a kurzy
  • Roční a věrnostní finanční bonusy
  • Firemní akce
  • Závodní lékař přímo ve společnosti
  • Výběr z několika dotovaných teplých jídel a firemní kantýna s širokým sortimentem
  • Možnost vertikálního i horizontálního postupu v rámci společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha - východ
  • Nástup: ihned

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.