STAVBYVEDOUCÍ ČERPACÍCH STANIC

Neaktivní nabídka

42000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením staveb technologických celků, či přímo čerpacích stanic? Umíte nastavovat rozpočty a plány? Ve vedení jste jako doma? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!!! Lídr v odvětví alternativních paliv hledá nového kolegu na pozic: STAVBYVEDOUCÍ ČERPACÍCH STANIC (42-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení projektu a řízení stavby
  • Komunikace s dodavateli a spolupráce s techniky
  • Technická, dodavatelská, organizační a rozpočtová příprava výstavby
  • Uvedení do provozu a odpovědnost za stanovené akce
  • Související administrativa a zajištění legislativních povinností
  • Cesty do místa realizace projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru stavebním
  • Zkušenost s technologckými stavbami, projektováním a přípravou výstavby
  • Zkušenosti s rozpočty a plánováním
  • Schopnost práce v AutoCAD
  • Ochota cestovat po ČR a flexibilita
  • Komunikativnost, zájem o moderní technologie, zájem o osobní rozvoj

Co nabízíme?

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Možnost seberealizace v rámci projektu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Indidivduální zácvik v týmu
  • Možnost dlouholeté spolupráce
  • Možnost domluvy při sjednání podmínek spolupráce

  • Místo výkonu práce: Praha a ČR
  • Nástup: ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!