IT SPRÁVCE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Baví Vás IT práce všeho druhu? Máte praxi jako IT správce a znalost HW/SW? Máte všeobecný přehled o počítačích a sítích? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Pak jste ten, koho hledáme! IT SPRÁVCE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • správa softwaru, hardwaru, IT dokumentace, periferií a dalších aplikací používaných společností
  • poskytování odborného poradenství zaměstnancům a koncových uživatelů
  • asistence při instalaci a správě klientských PC
  • evidence HW/SW v souladu s interními předpisy klienta
  • poskytování softwarové podpory

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání v oboru informatiky nebo příbuzného oboru
  • výborná znalost Windows 2003-2012, Windows Desktop, Active Directory, TCP/IP
  • znalosti v oblasti dokumentace a řešení problémů
  • komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní IT společnosti
  • prožnou pracovní dobu
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • mobilní notebook a telefon
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

    místo výkonu práce: Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.