TECHNOLOG - PLASTY

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa? Máte zkušenosti se zpracováním plastů? Ovládáte anglický jazyk a láká Vás oblast projektového řízení? Pak nám zašlete Váš životopis! Významná výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici: TECHNOLOG - PLASTY (28-38.000Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů
  • zkoušení forem, vzorkování
  • podílení se na tvorbě cenových kalkulací
  • zavádění nových technologií
  • optimalizace procesů ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi na pozici technologa v automotive
  • zkušenost s principy štíhlé výroby
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, technická zdatnost

Co nabízíme?

  • práci v perspektivní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • odborné vzdělávání
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno