TECHNOLOG/KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Jste zručný, orientujete se v průmyslové výrobě a ovládáte angličtinu? Máte postřeh a hlavu plnou nápadů? Potom hledáme právě Vás! Výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá nového zaměstnance na pozici TECHNOLOG/KONSTRUKTÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za úpravy zařízení pro nové produkty
  • Práce se střihacími a ohýbacími nástroji
  • Posuzování navrhovaných nástrojů a kontrola poruch na stávajících nástrojích
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Komunikace s dodavateli a managementem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojní
  • Znalost CAD programu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost údržby strojů
  • Orientace v oblasti konstrukce střižných nebo ohýbacích nástrojů výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací programy
  • Příspěvěk na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.