OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ S FRANCOUZŠTINOU

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi v operativním nákupu ve výrobní společnosti? Domluvíte se francouzsky a anglický jazyk ovládáte alespoň na mírně pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro technologicky vyspělou společnost v Brně? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Nadnárodní vývojová a výrobní společnost hledá posilu na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ S FRANCOUZŠTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • operativní nákup materiálu
  • spolupráce s dodavateli
  • odpovědnost za stav zásob
  • optimalizace procesů a kooperace
  • spolupráce napříč společností
  • administrativa spojená s pozicí

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 1 rok
  • velmi dobrou znalost francouzského jazyka
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost práce v MS Office a ERP systémech (QAD výhodou)
  • analytické schopnosti, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • individuální systém benefitů
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na pojištění
  • příspěvky na stravování
  • moderní pracovní prostředí
  • sportovní aktivity
  • místo výkonu práce: Brno