HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte dlouhodobou praxi v podvojném účetnictví? Domluvíte se bez problémů anglicky? Máte výborné organizační a manažerské schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Česká obchodní společnost s více než 20letou působností na trhu, hledá posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha (40-60.000 Kč)

Zajímáte se o pozici účetní? Skvělé! Účetní je jedna z nejdůležitějších osob společnosti.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za kompletní účetnictví společnosti
  • spolupráce s auditory, externí mzdovou účetní, daňovými poradci
  • zpracování veškerých účetních podkladů
  • tvorba a vyhodnocení plnění rozpočtu
  • konzultace s jednotlivými manažery
  • ad hoc administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oboru alespoň 8 let
  • znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů
  • pokročilou úroveň anglického jazyka
  • uživatelskou znalost MS Office
  • systematičnost, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní renomované společnosti
  • možnost home office
  • školení
  • zvýhodněné stravování
  • místo výkonu: Praha 5
  • možnost nástupu: Ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.