JAVA VÝVOJÁŘ

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Chcete vyvíjet na platformě JAVA pro firmu, která působí v oblasti vývoje bezpečnějších elektronických plateb? Již jste se setkal se Spring Frameworkem nebo J2EE? Vývoj webových aplikací pro Vás taky není cizí? Pokud chcete rozšířit tým lidí, který spolu rád tráví čas i po práci a tyto zkušenosti jste již nabyl/a, pošlete svůj životopis ještě teď.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj firemních systémů na platformě JAVA
  • Vývoj software dle zadaných požadavků
  • Spolupráce na návrzích řešení a tvorbě dokumentace
  • Testování aplikací a vývoj software

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vývojem JAVA aplikací
  • Zkušenosti s vývojem Spring Framework nebo J2EE
  • Výhodou zkušenost s vývojem webových aplikací
  • Schopnost práce v týmu, ale i samostatnost

Co nabízíme?

  • Práce na prestižních projektech
  • Certifikaci v oboru, profesní vzdělávání
  • Příspěvky na stravování či občerstvení přímo na pracovišti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Sportovní firemní akce

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.