OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti s obchodem a znalosti ve stavebnictví? Baví vás práce v terénu a chcete budovat značku i své jméno na českém stavebním trhu? Pak hledáme právě VÁS! Významná obchodní společnost působící v problematice sanace vlhkého zdiva a hydroizolací hledá posilu do svého týmu v Liberci na pozici: OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ (20 000 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o zákazníky v regionu Libereckého kraje
  • technické poradenství, návrh vhodného řešení v oblasti sanace a hydroizolace
  • budování obchodních vztahů
  • spolupráce s projektanty, stavebninami, apod.
  • zázemí v kanceláři + práce v terénu (na stavbách i u zákazníka doma)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (stavební velkou výhodou)
  • praxi v obchodní činnosti, znalosti ve stavebnictví
  • uživatelskou znalost MS Office
  • proaktivní přístup, ochotu se odborně vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v zázemí stabilní společnosti
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • notebook, telefon
  • místo výkonu práce: Liberec