JAVA VÝVOJÁŘ V BRNĚ

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Přeješ si, aby tvoje práce byla přínosná celému světu a zároveň prahneš po samostatnosti? Toužíš podílet se na inteligentním městě pro celý svět i Brno? Chceš být součástí agilního týmu? Java je tvůj jazyk? Pošli své CV ještě dnes, abys mohl/a být přínosem co nejdříve.

Pracovní náplň

  • Vývoj dohledového systému pro sběr dat, optimalizaci i řízení
  • Určování směru vývoje
  • Pomoci při urychlení realizace inteligentního města
  • Denní kontakt s Brněnskými i Berlínskými kolegy
  • Služební cesty do Německa (nejprve při zaučení a následně každé 2 měsíce na týden)

Co požadujeme?

  • Znalost vývojového jazyku JAVA
  • Schopnost pracovat v agilním týmu
  • Mít odvahu na nové věci a experimenty
  • Pozitivní přístup k novým věcem
  • Aktivní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Tvorba užitečných projektů, které tvoří budoucnost
  • Volnost ve vyvíjení
  • Přátelský kolektiv
  • Realizace vlastních myšlenek
  • Velmi dobře udělaný cafeteria system

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.