LOGISTIK VE STROJÍRENSKÉ FIRMĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte praxi v oblasti logistiky? Máte zkušenost s vedením skladu a dovedete řídit zásobování? Umíte dobře komunikovat v angličtině? Pak hledáme právě Vás. Stabilní česká firma s mezinárodním rozsahem přijme do svého týmu posilu na pozici: LOGISTIK VE STROJÍRENSKÉ FIRMĚ

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu skladu materiálu (sledování stavu materiálu, zajištění zásobování, výdej materiálu)
  • Komunikace s dodavateli za účelem minimalizace vstupních cen materiálu
  • Komunikace s odběrateli společnosti, příprava návrhů kupních smluv, kontrola odběratelských cen
  • Zpracování kvantitativních zápisů o vadách dodaného zboží
  • Vyřizování korespondence, archivace dokumentů, další podpůrné administrativní činnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe v oboru strojírenství
  • Praxi na pozici logistika alespoň 1 rok
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní využití při komunikaci s dodavateli a odběrateli)
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Znalost práce s PC (produktová sada MS Office)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřenou práci

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Stravenky
  • Dovolenou až 5 týdnů
  • Tři dny zdravotního volna
  • Zvýhodněné telefonování v rámci firmy
  • Finanční bonusy a prémie