IT PRODUKTOVÝ MANAŽER (40 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Překonávání extrémních podmínek, to je to co naše produkty skvěle zvládají! Menší společnost s celosvětovým rozsahem celosvětovým rozsahem hledá Produktového manažera. Máš už nějaké zkušenosti s obchodem a oblast HW/SW ti není cizí? Pokud ti ani angličtina nedělá problém už na nic nečekej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Navazování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • Prezentace produktů
  • Návrhy a projektové nabídky pro zákazníky
  • Zodpovědnost za produktové portfolio
  • Účast na firemních školeních a stážích u našich obchodních partnerů

Co požadujeme?

  • Všeobecný přehled v oblasti HW/SW
  • Obchodní a komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Analytické myšlení a týmovou spolupráci
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT/Elektro
  • Řidičský průkaz

Co nabízíme?

  • Motivační finanční hodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Příspěvky na stravování
  • Mobil & Notebook
  • Zajímavá školení u zahraničních partnerů

  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.