IT MANAŽER (60 - 70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Překonávání extrémních podmínek, to je to co naše produkty skvěle zvládají! Menší společnost s celosvětovým rozsahem hledá šéfa pro 10členný tým. Zajímá Vás role vedoucího, který je zároveň hlavním článkem mezi odběrateli a dodavateli? Oblast HW/SW Vám není cizí – ba právě je to Vaše vášeň? Anglicky se domluvíte? V tom případě je tato pozice otevřená přímo pro Vás!

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli i odběrateli (vyhledávání nových dodavatelů, akvizice, tvorba a plnění smluv, kontakt se stávajícím zákazníkem)
  • Vedení týmu (8-10 členů) – plánování úkolů, tvorba business plánu, kontrola činností, školení
  • Zodpovědnost za běžící projekty, perfektní znalost portfolia společnosti
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Všeobecná znalost a přehled v oblasti SW/HW
  • SŠ/VŠ v oboru IT, či elektra výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Obchodní praxe – tvorba nabídek a rozpočtů
  • Skvělé komunikativní a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu

Co nabízíme?

  • Motivační finanční hodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Příspěvky na stravování
  • Mobil & Notebook
  • Zajímavá školení u zahraničních partnerů
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.