ZKUŠENÝ SVÁŘEČ

Neaktivní nabídka

22500 - 28500 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste zkušený svářeč? Máte základní kurz pro svařování nerezu? Hledá zaměstnavatele, který si bude vážit toho co umíte? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Hledáme vhodného kolegu na pozici: ZKUŠENÝ SVÁŘEČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • svařování metodou TIG – svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře
  • svařování velmi tenkých materiálů (0,5 mm) titanové a niklové směsi
  • svařovat budete ručně, na poloautomatu či automatu
  • součástí Vaší práce bude vizuální kontrola svárů a měření
  • některé sestavy dílců budete i kompletovat a kalibrovat

Co požadujeme?

  • minimálně výuční list v technickém oboru
  • platný svářečský průkaz
  • zkušenosti se svařováním nerezu
  • ochotu pracovat na směny
  • čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek
  • zázemí stabilní společnosti s jasným cílem a vizí
  • vysoké příplatky za přesčasy, odpolední a noční
  • závodní stravování za přijatelné ceny
  • nadstandardní prémiové složky mzdy
  • výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
  • pravidelné firemní akce a soutěže
  • možnost ubytování

    místo výkonu práce: okres Olomouc