PRACOVNÍK SOUSTRUHU

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte základní zkušenosti s prací na soustruhu? Jste manuálně zručný a orientujete se v technické dokumentaci? Moderní mezinárodní společnost, působící v okrese Olomouc, hledá do svých řad soustružníka. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! PRACOVNÍK SOUSTRUHU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • soustružení dle technického postupu a výkresu
  • nastavení stroje, upnutí obrobku, průběžné měření a důsledná kontrola
  • po zaškolení možná obsluha manipulační techniky pro větší kusy
  • zodpovědnost za hotový kus

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU vzdělání strojírenského zaměření
  • praxi soustružníka nebo obráběče kovů (stačí i v rámci povinné školní praxe ve škole)
  • základní orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a přesnost

Co nabízíme?

  • důkladné zaškolení v prostorách vlastního školícího střediska
  • podporu ve Vašem růstu v rámci rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů
  • nástupní odměnu v hodnotě 10.000 Kč
  • výkonnostní bonus ve výši až 4.500 Kč měsíčně
  • dotované stravování v kantýně od 28 Kč
  • flexipass v hodnotě 500 Kč 2x do roka
  • možnost ubytování plně hrazeného firmou
  • pořádání nejrůznějších firemních akcí a budování přátelské atmosféry

  • Místo výkonu práce: okres Olomouc