SUPERVIZOR LABORATOŘE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru a zkušenosti s prováděním fyzikálních zkoušek materiálu v laboratoři? Rádi byste uplatnili aktivně angličtinu a vůdčí schopnosti? Hledáte zajímavou pracovní výzvu ve společnosti, která má co nabídnout? Pokud ano, potom neváhejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní výrobní společnost aktuálně obsazuje pozici: SUPERVIZOR LABORATOŘE (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení fyzikálně-chemické laboratoře navázané přímo na výrobu
  • koordinace týmu podřízených pracovníků, plánování docházky
  • zajištění výstupní kontroly materiálu auditů kvality
  • zpracování odpovídající dokumentace v rámci kvality
  • správa analytických přístrojů a metod

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - chemické obory
  • zkušenosti s prací v laboratoři a prováděním fyzikálních zkoušek
  • pokročilou komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem
  • manažerské zkušenosti VÝHODOU, předpoklady pro vedení lidí nutností
  • uživatelskou znalost práce na PC, znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + náborový příspěvek
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • relokační příspěvek, možnost profesního růstu
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (okres Litoměřice)