REFERENT NÁKUPU

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Chcete pracovat pro lídra ve svém oboru? Máte technické vzdělání a hovoříte německy? Orientujete se v oblasti nákupu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí příjme do svých řad kolegu na pozici: REFERENT NÁKUPU (OD 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Nákup výrobního materiálu a technických zařízení
  • Zlepšení procesu nákupu, kontrola objednávek a nákladů
  • Komunikace s dodavateli
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Středně pokročilou úroveň německého jazyka
  • Znalost provozu výrobní společnosti
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Samostatnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na vzdělání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: 20 km od Poličky