REFERENT NÁKUPU/ZÁSOBOVÁNÍ

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Významná výrobní firma hledá posilu do svého týmu nákupu/zásobování. Máte zájem vyniknout při zodpovědné a zajímavé práci a ukázat co ve vás vězí? Pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za plnění objednávek
  • Řízení a nastavování skladových zásob
  • Shromažďování požadavků jednotlivých oddělení
  • Evidence dodávek a správa dat v systému

Co požadujeme?

  • Pokročilou komunikativní úroveň angličtiny
  • Pokročilou znalost tabulkového programu (MS Excel)
  • Schopnost pracovat samostatně i pod tlakem
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a možnost zdravotního volna
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na sport a volný čas
  • Profesní zázemí a zábava na firemních akcích

    Místo pracoviště: Teplice