OBCHODNÍ MANAŽERKA - DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste proklientsky založený člověk, který rád komunikuje s lidmi? Máte povědomí o světě realit? Máte obchodního ducha a angličtinu na středně pokročilé úrovni? Pak je tato pracovní pozice právě pro Vás! Česká společnost působící v oblasti developmentu a luxusních realit obsazuje pozici: OBCHODNÍ MANAŽERKA - DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST (okolo 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce se správci budov
  • Péče o stávající nájemníky a vyhledávání nových
  • Komunikace s realitními kancelářemi
  • Udržování obchodních vztahů
  • Zodpovědnost za smluvní agendu
  • Marketingové aktivity (aktualizace webových stránek,...)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obchodní pozici (v oblasti realit a developmentu výhodou)
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné a reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní dynamické společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Notebook, telefon
  • Možnost využití firemního automobilu
  • Stravenky
  • Zajímavé roční bonusy/prémie
  • Pohodový kolektiv
  • Moderní kanceláře v centru Brna