PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝVOJ ELEKTRONIKY

Máte zkušenosti s projektovým managementem v elektrotechnickém odvětví? Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti interaktivní elektroniky, které Vás budou posouvat v kariéře dále? Máte zkušenost s vedením či koordinací týmu lidí? Zajímáte se o nejnovější modely automobilů, zajímá Vás jejich vývoj a budoucnost? Ještě ke všemu mluvíte plynule anglickým nebo německým jazykem a nevadí Vám případné cestování do zahraničí? Tak se chopte této pracovní příležitosti, zašlete mi své CV a staňte se součástí mezinárodní společnosti, která nyní hledá novou posilu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝVOJ ELEKTRONIKY.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za projekty z pohledu technického i obchodního
  • Vedení projketů se zaměřením na interaktivní elektroniku a konektivitu
  • Koordinace projektů
  • Plánování strategie a zodpovědnost za rozvoj projektu
  • Spolupráce a jednání se zákazníky
  • Zodpovědnost za plnění cílů

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření (ideálně elektrotechnický směr)
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Technické povědomí z oboru elektro
  • Zkušenost se slaboproudou elektronikou
  • Umění vést projekty
  • Ochotu občasně vycestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Příspěvky na stravování
  • Kafeterie
  • Vzdělávací a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.