VEDOUCÍ ODDĚLENÍ - VÝVOJ V AUTOMOTIVE

Máte zkušenosti z pozice VEDOUCÍ ODDĚLENÍ v technické oblasti? Orientujete se v elektronice, v automobilech a tato oblast Vás zajímá? Chcete pracovat na zajímavých projektech, které se budou týkat vývoje, zlepšování produktů a celkově budoucnosti automobilů? Hovoříte plynule anglickým nebo německým jazykem a chcete v rámci pozice podnikat i služební cesty? Tak mi zašlete svůj životopis a pokračujte ve svojí kariéře v mezinárodní firmě, která si váží svých zaměstnanců a posouvá je dopředu!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za projekt z technické i obchodní stránky
  • Projekty jsou zaměřené zejména na konektivitu v automobilech
  • Vedení týmu 15 lidí
  • Neustálé zlepšování produktů
  • Koordinace projektové strategie
  • Plánování strategie a zodpovědnost za rozvoj projektu
  • Jednání s dodavateli, zpracování analýzy trhu
  • Řízení rizik
  • Sledování technologických trendů

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření (ideální je obor elektro)
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Technické povědomí z oboru elektro
  • Povědomí o této oblasti
  • Umění rozhodovat, řídit a vést projekty
  • Ochotu vycestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Kafeterie

  • Místo výkonu práce: Praha